Search
Close this search box.

Spotkanie Autorskie z Sylwią Winnik

Drodzy Miłośnicy literatury z Dolnego Śląska,
📚 Zapraszamy na Spotkanie Autorskie z Sylwią Winnik, autorką powieści „Dobra Pani”.

Ta utalentowana pisarka, absolwentka dziennikarstwa, przynosi nam nie tylko niezwykłe historie, ale także rzeczywiste obrazy życia bohaterów swoich dzieł.

📅 Dzień: 12 stycznia 2024 r.
🕔 Godzina: 17:00 – 18:30
📍 Miejsce: Oficyna Pałacu

Autorka podzieli się z nami kulisami powstawania swojej najnowszej książki „Dobra Pani”, będącej fascynującą opowieścią o życiu Marianny Orańskiej, jej działalności charytatywnej, oraz życiu na dworze pruskim.
Nie tylko poznacie historię budowy Pałacu, ale również dowiecie się, jakie wyzwania i radości niosą za sobą poszukiwania materiałów do książki oraz praca nad nią. Liczymy na inspirującą dyskusję oraz możliwość zdobycia własnego egzemplarza książki z autografem autorki!
Spotkanie to nie tylko okazja do zanurzenia się w fascynujący świat literatury, ale także doskonała szansa na integrację społeczną, inspirację oraz zbliżenie się do lokalnych artystów i ich dzieł.

Nie przegapcie tej niepowtarzalnej okazji!

Zarejestruj się na: https://palacmarianny.com.pl/wydarzenia/


Do zobaczenia na Spotkaniu autorskim z Sylwią Winnik w ramach cyklu Spotkajmy się u Marianny! 📚🤝✨

Projekt “Nowa jakość zwiedzania w romantycznym zespole pałacowo-parkowym w Kamieńcu Ząbkowickim” jest finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach funduszy EOG i funduszy norweskich.

Skip to content