Szukaj
Close this search box.

Marianna – kobieta przedsiębiorcza zainteresowała wielu

W piątek w Stajni Pałacu w Kamieńcu Ząbkowickim odbyło się wydarzenie „Marianna – kobieta przedsiębiorcza”, podczas którego uczestnicy mieli okazję poznać fascynującą historię Marianny Orańskiej, właścicielki pałacu, która stała się prawdziwym wzorem przedsiębiorczości. W trakcie wieczoru dowiedzieliśmy się, jak Marianna wykorzystała lokalne zasoby i inicjatywę, aby tworzyć niezwykłe projekty, które nadal inspirują dzisiejszych mieszkańców regionu.

Alicja Krawczyńska, doktorantka Politechniki Wrocławskiej, podzieliła się swoją wiedzą na temat historii i współczesnych perspektyw przedsiębiorczości w regionie Kamieńca Ząbkowickiego, co otworzyło nowe spojrzenie na dziedzictwo tego obszaru.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział.

Jeśli nie mieliście okazji uczestniczyć, zachęcamy do śledzenia naszych przyszłych wydarzeń, które pozwalają odkrywać piękno naszego regionu i czerpać inspiracje z historii Marianny Orańskiej.

fot. Radosław Chuchra

Projekt “Nowa jakość zwiedzania w romantycznym zespole pałacowo-parkowym w Kamieńcu Ząbkowickim” jest finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach funduszy EOG i funduszy norweskich.

Skip to content