Mobilne questy dla młodzieży – warsztaty i gra terenowa.
WARSZTATY od 9:00 do 12:30
WEJŚCIE DO GRY od 13:00 do 14:30, gra otwarta również dla innych osób, nie tylko uczestników warsztatów.
ZAKOŃCZENIE o 16:00.
Zapraszamy na niezwykłe wydarzenie – “Mobilne questy dla młodzieży”!
Czekają na was fascynujące przygody, które pozwolą wam zgłębić tajemnice dziedzictwa Marianny oraz rozwijać umiejętność tworzenia własnej narracji.
Wierzymy, że nauka może być zarówno edukacyjna, jak i zabawna. Dlatego nasze questy zostały zaprojektowane tak, aby wspierać rozwój kluczowych kompetencji społecznych potrzebnych w XXI wieku. Podczas wydarzenia młodzież będzie miała okazję rozwijać umiejętności współpracy, poszukiwania informacji, komunikacji oraz odpowiedzialności. To nie tylko lekcja historii, ale również niesamowita okazja do wzmacniania umiejętności interpersonalnych.
Każde z warsztatów, które poprowadzą nasi doświadczeni przewodnicy, zakończy się ekscytującą rozgrywką terenową. Wykorzystując zdobytą wiedzę i umiejętności, uczestnicy będą mieli okazję rozwiązywać zagadki, odkrywać sekrety i osiągać cele. To prawdziwe wyzwanie, które sprawi, że nauka stanie się przyjemnością.
Dla wszystkich uczestników czekają nagrody, liczba uczestników ograniczona.
Warsztaty są przewidziane dla grupy 15 osób, najlepiej jednorodna wiekowo grupa uczestników, minimalny wiek uczestników to klasa 6,7 – maksymalnego nie ma.
Spotkanie uczestników gry przed bramą główną wejścia do pałacu, nie muszą być to uczestnicy warsztatów.
Ważne przed wejściem do gry i skorzystania z warsztatów – zaakceptowanie regulaminu.
Przygotujcie się na niezapomniane przygody, gdzie historia i kreatywność spotkają się w jednym miejscu.
“Mobilne questy dla młodzieży” to nie tylko edukacja, to podróż, która rozbudzi waszą wyobraźnię i otworzy drzwi do niezwykłego świata dziedzictwa kulturowego.
Dołączcie do nas podczas Mobilnych questów dla młodzieży – przygoda pełna nauki, gry i niezapomnianych emocji!
Projekt “Nowa jakość zwiedzania w romantycznym zespole pałacowo-parkowym w Kamieńcu Ząbkowickim” jest finansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach funduszy EOG i funduszy norweskich.